Solidne meble do każdego pomieszczenia. Różne materiały

Meble na wymiar Aleksandrów Kujawski - Firma AS

Możesz nam nawet naszkicować meble, a my je dla Ciebie zwizualizujemy i wykonamy. Przestaną ograniczać Cię wymiary, odcienie i inne detale gotowych mebli, dostępnych w sklepach. Nie straszne są nam nawet niewymiarowe poddasza. Pomożemy Ci je funkcjonalnie zagospodarować. Meble na wymiar kujawsko pomorskie - tu działamy. Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na darmowy pomiar.

Meble na wymiar Aleksandrów Kujawski

 

Stworzymy dla Ciebie meble, które sobie wymarzyłeś, wyśniłeś lub widziałeś w Internecie

Możesz nam nawet naszkicować meble, a my je dla Ciebie zwizualizujemy i wykonamy. Przestaną ograniczać Cię wymiary, odcienie i inne detale gotowych mebli, dostępnych w sklepach. Nie straszne są nam nawet niewymiarowe poddasza. Pomożemy Ci je funkcjonalnie zagospodarować. Meble na wymiar kujawsko pomorskie - tu działamy. Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na darmowy pomiar.

Korzyści z mebli zamówionych w naszej firmie

więcej miejsca do przechowywania
meble, których każdy detal będzie dopasowany do Twoich preferencji
większe możliwości w zakresie wystroju wnętrz
oszczędność miejsca - otrzymasz meble, które maksymalnie wykorzystają dostępną przestrzeń
różne materiały do wyboru
szybka i solidna realizacja
doradztwo fachowców
transport mebli i montaż

Meble na wymiar od A do Z

Zdejmujemy z Ciebie wszystkie obowiązki. Towarzyszymy Ci od darmowego pomiaru po montaż. Doradzimy wybór konkretnego materiału i stworzymy wizualizację, na której będziesz mógł ocenić, czy Twoja wizja będzie pasowała w 100% do danego pomieszczenia.

Serwis mebli

Oprócz tworzenia mebli na wymiar, zajmujemy się również ich naprawą oraz przywracaniem dawnego blasku z użyciem prasy membranowej. Możemy dodać im zupełnie nowego charakteru za sprawą oklejenia frontów wytrzymałą folią PCV w różnych wzorach i kolorach.

Mamy swój własny park maszynowy, dzięki któremu tak sprawnie realizujemy zamówienia

Nowoczesny sprzęt stolarski do cięcia, obróbki i profesjonalnego oklejania płyt drewnianych oraz drewnopochodnych, pozwala nam oferować usługi na wysokim poziomie. Urządzenia w połączeniu z umiejętnościami i doświadczeniem ich operatorów to nasz przepis na solidne meble.

Tworzymy meble na wymiar z różnych materiałów

Możemy wykonać Twoje meble z płyty wiórowej lub płyty MDF. Mogą być one lakierowane w połysku albo matowe. Duża gama kolorystyczna i wykończenie sprawia, że nasze meble pasują do przeróżnego wystroju. Od eleganckich wnętrz glamour, przez klasyczne aż po nowoczesny minimalizm.

Proces tworzenia mebli na wymiar w Firmie AS

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Umówimy się na konkretny termin pomiaru pomieszczenia. W jego trakcie po raz pierwszy zobaczysz zarys swoich mebli, w postaci rysunku technicznego. Ustalimy wszystkie szczegóły, tj. wymiary, rozmieszczenie, materiał, kolor, detale.

Już kilka dni później przedstawimy Ci graficzną wizualizację mebli. Po jej zaakceptowaniu przejdziemy do procesu produkcyjnego.

Zamawiamy materiały w polskiej firmie Kronopol. Docinamy płyty, nadajemy im odpowiedni kolor i stolarz zabiera się za ich solidne złożenie. Pozostaje tylko transport, montaż i już możesz się cieszyć swoimi upragnionymi meblami.

Meble na wymiar kujawsko pomorskie i nie tylko

Działamy w całym województwie kujawsko-pomorskim, ale nasze realizacje sięgają dużo dalej. Montowaliśmy meble w Gdańsku, a nawet za granicą. Jak meble na wymiar Aleksandrów Kujawski, to tylko u nas. Zapraszamy.

Producent mebli na wymiar 
Aleksandrów Kujawski i okolice

Firma AS to producent mebli na wymiar. Aleksandrów Kujawski, Toruń, Ciechocinek i reszta województwa kujawsko-pomorskiego to główne obszary naszych działań. Realizowaliśmy też zlecenia z innych lokalizacji, np. Gdańska czy Londynu.